Z naszego doświadczenia wynika, iż najkorzystniejsza oferta potrafi być nawet kilkaset złotych tańsza od propozycji wznowienia. Warto więc poświęcić kilka chwil na poszukiwania. Jak się do tego zabrać?

Więcej

Wiemy ile kosztowała kolizja aut kolumny rządowej pod Imielinem. W sumie na naprawę trzeba było wydać ponad 130.000 tysięcy złotych

Więcej

Niejednokrotnie zastanawiamy się co w sytuacji kiedy posiadacz pojazdu umiera. Nie zawsze jest to tak oczywista sprawa do rozwiązania, jak się wydaje. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w tej sprawie.

Więcej

Niemal każde towarzystwo posiada w swojej ofercie ubezpieczenie szyb. Obejmuje ono uszkodzenie szyby czołowej, bocznych oraz tylnej. Czy warto jednak zainwestować w nie i w jakiej sytuacji? Co muszę wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Więcej

Sezon wystartował. Może jeszcze nie w Polsce, ale w Alpach, kilka godzin autem od Krakowa już można poszusować. O czym należy pamiętać planując wyjazd na narty/snowboard samochodem?

Więcej

Liczba pożarów domów i mieszkań systematycznie rośnie: w ubiegłym roku było ich o 4,5 tys. więcej niż 5 lat temu.

Więcej

Jakże często spotykamy się z takim pytaniem. Auto czeka na remont, odziedziczyłam ale nie mam nawet prawa jazdy, w zimie motocyklem nie jeżdżę itp. itd. Niestety przepisy są nieubłagane.

Więcej