ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to najczęściej kupowany rodzaj polis. Warto wiedzieć, jaki rodzaj ochrony możesz zapewnić sobie jako kierowca i jakim ubezpieczeniem objąć pasażerów i swoje auto.
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – OC, gwarantuje, że ubezpieczyciel pokryje z Twojej polisy szkody, które wyrządzisz osobom trzecim:
do 5.000.000 euro w przypadku szkody na osobie oraz do 1.000.000 euro na mieniu.

OC komunikacyjne to ubezpieczenie, o którym nie można zapominać, bo za brak polisy nakładane są kary finansowe. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym, regulowanym z ustawą z dnia 22.05.2003r.

Autocasco w skrócie AC, to ubezpieczenie dobrowolne, chroniące twój samochód. W zależności od wybranego przez Ciebie wariantu, zabezpiecza przed kradzieżą, uszkodzeniem i zniszczeniem.

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, w skrócie NNW chroni życie oraz zdrowie kierowcy oraz pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance obejmuje całodobową pomoc w przypadku awarii, kolizji lub kradzieży samochodu - zarówno w kraju, jaki za granicą.

W zależności od zakresu zapewnia wynajem samochodu zastępczego, organizację noclegu, pomoc tłumacza itp.

W swojej ofercie posiadamy wiele wariatów do wyboru, co daje gwarancję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza najbardziej popularnymi rodzajami ubezpieczeń komunikacyjnych, towarzystwa oferują szeroką gamę dodatków, które np. przyśpieszą wypłatę odszkodowania, uchronią przed utratą zniżek lub zabezpieczą poszczególne części samochodu jak szyby lub opony.

Oferujemy ubezpieczenia każdego rodzaju pojazdu, dla każdego klienta od właściciela skutera po dużą firmę transportową z flotą kilkuset pojazdów.

Gwarantujemy pomoc w doborze najlepszej ochrony dla twoich potrzeb w najlepszej cenie.

Zapytaj o ubezpieczenie Eksperta